נכנסים למוסך ויוצאים עם חור בכיס?

המהפכה החברתית של דרייבר מעלה הילוך: מטפלים ברכב באחד ממוסכי דרייבר,
נהנים משירות שקוף ומקצועי וחוסכים עד 40% בעלויות!

איך זה עובד?

 • פונים – המומחים שלנו יפנו אתכם למוסך המתאים עבורכם, ברשת מוסכי האמנה החברתית של דרייבר.
 • מטפלים – הטיפול מתבצע אך ורק במוסכים מורשים שאפשר לפי החוק לטפל בהם גם במסגרת אחריות היבואן, ואשר חתומים על האמנה החברתית למחירים הוגנים והתנהלות הוגנת. כל אלה מובילים לטיפול ששומר על ערך הרכב ומונע הפתעות מיותרות.
 • חוסכים עד 40% מעלות הטיפול במוסך היבואן, בלי להתפשר על איכות הטיפול.

הפתרונות שלנו

איזה שירותים אנחנו מציעים?

 • טיפולים תקופתיים – מתבצעים בהתאם להוראות היצרן באחד מהמוסכים המורשים של רשת דרייבר, תוך שימוש בחלפים ובחומרים של היצרנים המובילים בעולם.
 • תיקונים – הרכב עושה בעיות? המומחים שלנו יפנו אותך לאחד ממוסכי הרשת לצורך ביצוע התיקון.
 • תיקוני פחחות – לשלם אלפי שקלים על כל שריטה או מכה קלה בכנף? פחחחח… הצחקתם אותנו. אנחנו נחזיר את המצב לקדמותו במחיר נמוך משמעותית, ביחס למוסך היבואן.
 • החלפת צמיגים – מגוון רחב של צמיגים איכותיים ובטיחותיים לרכב, הניתנים להתקנה בפנצ’ריות נבחרות ברחבי הארץ. דרייבר מספקת את כל סוגי הצמיגים במחירים נמוכים משמעותית ממחיר המחירון, בלי להתפשר על רמת הבטיחות והאמינות.
 • העברת טסט – לסובב את ההגה ימינה? ושמאלה? ועוד פעם ימינה? דרייבר חוסכת לך זמן יקר, ומורידה לך מהראש את כל פעולות הטסט: מאיסוף הרכב מביתך או ממקום העבודה, שינוע לטסט במכון הרישוי הקרוב ביותר ועד החזרת הרכב אליך. אפילו את המדבקה עם הרישיון החדש נדביק עבורך על השמשה (כדי שלא יצא עקום)…
  במידה שבמהלך הטסט יימצאו ליקויים, יילקח הרכב באישור שלך לאחד ממוסכי דרייבר, שם הוא יטופל על פי מחירון דרייבר שיחסוך עד עשרות אחוזים בעלויות. שירות הטסטים ניתן בפריסה ארצית.
 • שירות נהגים – החיסכון הוא לא רק במחיר: אפילו את הפקקים נוכל לחסוך לך באמצעות שירות נהגים הכולל את איסוף הרכב, ביצוע התיקון או הטיפול באחד ממוסכי דרייבר והחזרתו עד אליך.

חיסכון של עד 40% במחיר? איך זה יכול להיות?

 • חיסכון במחיר החלפים והחומרים – מחירם של חלפים “מקוריים” עשוי להיות גבוה במאות אחוזים בהשוואה לאותם חלפים בדיוק, שלא מודבקת עליהם תווית היבואן. ממש כפי שאבקת כביסה של מותג מוביל תהיה יקרה (בהרבה) ביחס לאותה אבקת כביסה של אותו יצרן, המשווקת ע”י המותג הפרטי של הסופר.
  הידעת שיצרן הרכב אינו מייצר אף חלק מחלקי הטיפול? אפילו הבלמים אינם מיוצרים ע”י יצרן הרכב, אלא נרכשים מיצרנים חיצוניים.  ומה לגבי השימוש בחומרים? רוב יבואני הרכב קונים את השמנים של פז ודלק, ומדביקים עליהם את תווית המותג. ואנחנו שואלים: למה לשלם מאות אחוזים יותר עבור האריזה?
  כרשת של מוסכים מורשים שחלה עליהם אחריות היבואן, אנחנו ב- דרייבר משתמשים בחלפים ובחומרים מוכרים בלבד מבית החברות המובילות בעולם– וחוסכים מכם את הצורך לשלם עד מאות אחוזים יותר עבור חלפים מקוריים. הכל בהתאם להוראות היצרן.
 • חיסכון בעלויות התפעול – תפעול מוסך היבואן כרוך בעלויות גבוהות יותר, בין היתר בשל הגודל, המיקום, ההשקעה הרבה במיתוג ולעיתים גם בהקמת מרכז שירות מפואר. המוסכים המורשים של דרייבר חוסכים בעלויות האלו, ומגלגלים את החיסכון אליכם. כי לפעמים כשאנחנו נכנסים למוסך, אנחנו בסך הכל רוצים… לטפל ברכב. במינימום עלויות ובמקסימום יעילות.
 • חיסכון באמצעות מועדון הצרכנות הנבונה של דרייבר – מועדון המונה עשרות אלפי חברים, ונהנה מכוח קנייה גדול שמוביל לחיסכון מרבי בעלויות.
  להצטרפות ללא עלות
 • חיסכון בעלויות מתגלגלות – כשיודעים מראש כמה יעלה הטיפול, חוסכים עלויות של טיפולים ותיקונים המתווספים שלא לצורך. 

  לשירות שקוף ומחירים הוגנים: