הדרך שחוסכת עשרות אחוזים בעלויות במוסך, ושומרת לכם על הרכב:

דרייבר הוא מיזם חברתי, המאפשר לכם ליהנות משירות מקצועי וממחירים שפויים.

Different.. Unique

בין אם אתם מגיעים לטיפול שנתי, לתיקון הרכב או לתיקוני פחחות, כל ביקור במוסך עלול לעלות אלפי שקלים. הצעת המחיר שמקבלים לפני הטיפול או התיקון … היא רק ההתחלה. תוך כדי העבודה מתגלים לרוב “ליקויים נוספים” שמייקרים את העלויות בלי שנוכל לדעת לאיזו הוצאה להיערך. והתוצאה? לפי ההערכות, עלות התיקונים והטיפולים השנתית מגיעה לסכום ממוצע של כ- 5,200 ₪ בכל שנה. לאור העובדה שבכבישי ישראל נוסעים מיליוני רכבים, החיסכון הכולל לציבור הנהגים בישראל יכול להיות עצום. מתוך ההבנה הזו והרצון ליצור שינוי אמיתי בתחום טיפולי הרכב, הקמנו את דרייבר.

דרייבר - רשת של מוסכים מעולים והוגנים

דרייבר היא התארגנות חברתית של מוסכים מורשים בפיקוח משרד התחבורה, שהוקמה בשנת 2013 מתוך צורך ברור: לחתוך בעשרות אחוזים את עלויות הטיפולים והתיקונים במוסך כולל פחחות, ולהעניק ללקוחות שירות שקוף והוגן.

כל מוסכי הרשת חתומים על האמנה החברתית של דרייבר, המכילה התחייבות למחירים הוגנים ולהתנהלות אמינה והוגנת.

כל זאת בלי להתפשר על איכות הטיפול!

המוסכים של דרייבר כולם מוסכים שאפשר לפי החוק לטפל בהם ברכב גם במסגרת אחריות היבואן. המקצועיות גבוהה ונעשה שימוש בחלפים ובחומרים באיכות הטובה ביותר.

דרייבר – מועדון צרכני של בעלי מכוניות שרוצים מקצועיות גבוהה ומחירים סבירים

כדי לייצר מהפיכה אמיתית בעולם הרכב, הקמנו גם את מועדון הצרכנות הנבונה של דרייבר. מועדון שכבר מונה כ- 40,000 נהגים ומאגד בתוכו גופים מובילים כדוגמת:

 

 

יתר על כן, לאחרונה החלה פנגו לשווק ללקוחותיה את שירות הטיפולים של דרייבר: שירות “דרייבר עד הבית” מוצע כיום ל- 2 מיליון מנויי פנגו, שכבר נהנים מהמהפכה בעולם טיפולי הרכב.  

כוח הקנייה הגדול של המועדון מקנה לחבריו את השירות הטוב ביותר, ומוביל לחיסכון של עד 40% מעלות הטיפול.

פועלים על אוטומט, ומשלמים יותר ממה שצריך?

% 0
לעלויות מוסך נמוכות מהמחירים הרגילים

לא חבל?

 

הצטרפו עוד היום למועדון דרייבר – לגמרי בחינם וללא כל התחייבות מצדכם – והבטיחו לעצמכם את הזכות לעלויות מוסך נמוכות בעד 40% מהמחירים הרגילים והכי חשוב: ליהנות משירות שקוף ומקצועי שישמור על ערך הרכב.


אנחנו רוצים להיות ברורים: ההצטרפות לדרייבר לא מחייבת אתכם לטפל ברכבכם במוסכים שלנו. ההצטרפות רק מבטיחה לכם את הזכות.

אז למה שלא תקחו?

    לשירות שקוף ומחירים הוגנים: